O firmie

background

O firmie

Profesjonalizm sprawdzony na placu budowy

BUDOWA HAL

Najbardziej efektywny team budowlany w Polsce

Przeszło 18 lat doświadczenia na rynku w budownictwie ogólnym i przemysłowym, ponad 400 zrealizowanych projektów, liczne grono firm i partnerów, którzy zdecydowali się nam zaufać i powierzyć realizację obiektów przemysłowych (produkcyjnych i magazynowych), handlowych, sportowych oraz użyteczności publicznej.

Jako Generalny Wykonawca dostarczamy kompleksowych rozwiązań – od doradztwa, przez produkcję i realizację.

Posiadamy zaplecze finansowe, techniczne, logistyczne i kadrowe, nie tylko niezbędne do podejmowania zaawansowanych technicznie realizacji, ale również umożliwiające nam efektywne i terminowe działanie poprzez niezależność od podmiotów zewnętrznych.

Zatrudniamy specjalistów z dziedziny projektowania oraz prowadzenia i nadzoru prac budowlanych. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta i uważność na charakter jego biznesu. Monitorujemy inwestycje w toku, elastycznie reagujemy na zmiany, na każdym etapie realizacji inwestycji utrzymujemy pełną kontrolę nad procesami.

Nasz potencjał budowlany dotyczący hal wykonywanych w technologii lekkiej zabudowy, pozwala nam oferować następujące usługi:

  • montaż konstrukcji,
  • obudowa dachu (blacha trapezowa, płyta warstwowa, membrana, wełna mineralna, itp.),
  • obudowa ścian (blacha trapezowa, płyta warstwowa, kaseta, itp.),
  • remonty hal,
  • wynajem sprzętu budowlanego